19 december 2026

Inschrijving OVM DEO loop en WOEST trail run geopend

Op zaterdag 19 december 2026  zal de 45e editie van dit jaarlijkse hardloopfestijn weer plaatsvinden. De OVM-DEOloop is een echte crossloop met een uitdagend en grotendeels onverhard parcours. De routes leiden je slingerend over de bospaden, langs de heidevelden en de nieuw aangelegde natuur in de Dijkhoek. Ook routes van de drie WOEST trail run afstanden op GPX laten je al het moois zien dat de Achterhoek te bieden heeft!

Canitrail en Powerwalk
Sinds twee jaar is de canitrail als apart onderdeel toegevoegd aan de OVM DEO loop. Bij het samenstellen van deze route (13,8 km.) staat het welzijn van de hond ten alle tijde voorop. Het parcours is dan ook langs zoveel mogelijk water, over onverharde paden en met zoveel mogelijk afwisseling in brede en smalle paden en natuur. Asfalt is tot het minimum beperkt en wildrooster worden vermeden.
Ook kan je je dit jaar weer inschrijven voor Powerwalk. Bij Powerwalk wandel je heel stevig door. Armen worden krachtig meegenomen in de beweging en om het intenser te maken zijn er handgewichtjes te leen. Powerwalken doet iedereen op eigen niveau/snelheid. Zeer uitdagend en een mooi alternatief voor mensen die niet willen of kunnen hardlopen.
Kortom, voor ieder wat wils!

Parkeren kan op het parkeerterrein van Buitencentrum Kerkemeijer, Ruurloseweg 51 te Borculo. Van daaruit is het een klein stukje lopen naar het startterrein. Fietsers kunnen parkeren op het parkeerterrein van v.v. DEO