Trainers, leiders, coördinatoren

Senioren:
Selectie (1 en 2)
TrainerDennis Arentsen
Keeperstrainer
Leiders DEO 1Jan Rexwinkel, Remco Goossens en Tim Lamain
Assistent scheidsrechterVincent Ketterink
Coach DEO 2Frank Hekkelman
Leider DEO 2Jeroen Lammers
VerzorgersBert Ribbers
Lagere Elftallen
(DEO 3 en 4)
TrainersChris de Roos, Jeroen Bolster, Andre Sprukkelhorst, Patrick Bleumink, Ruben Hermanns
Leiders DEO 3Erwin Markerink, Marty Nijland en Ronald Schutte
Leider DEO 4Andre van Ooijen
DEO Dames 1
Trainers dames 1Frank Feiken en Rene Overgoor
LeidsterDanielle Kerkemeijer

Trainers lagere elftallen (oude bezetting)
Van links naar rechts:
Ronald Schutte, Patrick Bleumink, Jeroen Bolster, Andre Sprukkelhorst

Team:Trainingstijden:Trainer(s)CoördinatorTel nr. coördinator
JO19-1dinsdag en donderdag
20.00 - 21.30 uur
Marcel PlatjeJeroen Franck06-51752635
JO17-1maandag en woensdag
20.00 - 21.15 uur
Roy HorstJeroen Franck06-51752635
MO17-1maandag en woensdag 19.30 - 21.00 uurJan Dijkman+ Lique Elshot+Kim VeneklaasAngelique Esselink06-14191160
JO15-1maandag en  woensdag
18.45 - 20:00 uur
Godfried RoodeFulco Hillegers06-52401624
MO15-1maandag en woensdag
19.30 - 20.45 uur
Dick Teunissen+ Michiel KoopmanAngelique Esselink06-14191160
JO15-2dinsdag en donderdag
19.00 - 20.15 uur
Jaap OkkenFulco Hillegers06-52401624
JO13-1dinsdag en donderdag
18.45 - 20.00 uur
Mitchell ZonneveldAndre Sprukkelhorst06-51518861
MO13-1 DEO-GSV'63-Reuniemaandag en woensdag
18.00- 19.15 uur
Roderik Geltink, Jesper Brand+Thijs BolinkAngelique Esselink06-14191160
MO13-2 DEO-GSV'63-Reuniemaandag en woensdag
18:00 - 19:15 uur
Pascal Kok + Thijs BolinkAngelique Esselink06-14191160
JO13-2maandag en woensdag
18.30- 19.45 uur
Bert Neerlaar 1x p.w. en Andre Sprukkelhorst 1x p.w.Andre Sprukkelhorst06-51518861
JO12-1maandag en woensdag
18.00 - 19.00 uur
Geri ElschotAndre Sprukkelhorst06-51518861
JO11-1maandag en woensdag
18.00-19.00 uur
Geri ElschotHarald Kers06-18601958
MO11-1 DEO-GSV'63-Reuniemaandag en woensdag
18:00- 19:00 uur
Jesper Brand+Rik Willemsen+Mignot Rinders+Aafke WentinkAngelique Esselink06-14191160
JO11-2dinsdag en donderdag
18.00 - 19.00 uur
Geri Elschot+ Ivan Koopman (di.)Harald Kers06-18601958
JO10-1dinsdag en donderdag
18.00- 19.00 uur
Geri Elschot en Michel Roenhorst, Sjoerd StronksHarald Kers06-18601958
JO9-1donderdag 17:45-18:45 uurBob EbbersNando Ernst06-47102834
JO9-2donderdag 17.45- 18.45 uurJesper NieuwenhuisNando Ernst06-47102834
JO8-1donderdag 17.45- 18.45 uurKhalid Zhraa+ Mark HeutinckNando Ernst06-47102834
JO7-1donderdag 17.45- 18.45 uurHans van HeldenNando Ernst06-47102834
JO19/17
JO15
JO13
JO11
JO9
JO8
Keeperstraining
dinsdag 18.45-
20.00 uur (gezamenlijk)





Jan Dijkman
Aart Ribbers
Bert Arends
Minipups:zaterdag
10.00-11.00 uur
Iris Tragter+Lique ElschotNando Ernst06-47102834

Trainers DEO jeugd (oude bezetting)