Erelid / Lid van verdienste

Erelid

Dhr. D. Rexwinkel † sinds 19-05-2001
Dhr. G. Geerdink sr. † sinds 31-08-2007
Dhr. J. Mesland sinds 21-05-2011
Mevr. R. Fleissner sinds 28-01-2024

Lid van verdienste

Dhr. J.W. Schepers †      sinds 21-05-2000
Dhr. H.J. Geerdink         sinds 21-05-2000
Dhr. G. Geerdink sr.†     sinds 21-05-2000
Dhr. J. Ribbers †             sinds 15-05-2004
Dhr. T. Franck                 sinds 15-05-2004
Mevr. R. Fleissner          sinds 19-05-2006
Dhr. J. Mesland              sinds 31-08-2007
Dhr. G. Dibbelink †        sinds 17-05-2008
Dhr. W.H.M Ebbers       sinds 17-05-2008
Dhr. J. Rexwinkel           sinds 16-05-2009
Mevr. R. Goossens          sinds 21-05-2011
Dhr. R. Tackenkamp      sinds 25-05-2013
Dhr. A. Franck                 sinds 28-01-2024

Rianne Fleissner benoemd tot erelid in 2024