10 december 2023

Wekelijks stralende koppies bij training jongste jeugd

Wat zijn we blij met de jonge aanwas bij onze verenging. Onder bezielende leiding van trainers Rianne, Niels en Jorien wordt iedere zaterdagochtend tussen 10:00 en 11:00 uur de jongste jeugd bij DEO actief getraind. De groep is zelfs zo groot geworden dat we deze zijn gaan opsplitsen in meerdere leeftijdscategorieën. Na de winterstop zullen de oudste kids wat structureler hun wedstrijden voor JO7 gaan spelen op de zaterdag met de training op donderdagavond. Mooi te zien al die stralende koppies en het fanatieke dat er bij velen al op tijd inzit!
Kom begin volgend jaar gerust een keer kijken bij de eerstvolgende zaterdagtraining (met je 4-6 jarige kind) en geniet mee! Exacte datum volgt.
RH Fotografie zat vandaag bij de laatste zaterdagtraining van dit jaar ook even langs de lijn en schoot de volgende fotoreportage.

Foto’s: RH Fotografie, René Hoekstra