27 mei 2024 t/m 14 juni 2024

Wegwerkzaamheden N315 tussen Ruurlo en Borculo

De provincie gaat van 27 t/m 14 juni onderhoud plegen aan onze grootste aanrijroute; de Ruurloseweg.
Aangezien er in die (begin)periode nog getraind wordt en er enkele teams bij ons moeten voetballen willen wij jullie hier graag over informeren.
De weg is in deze periode gesloten van rotonde Borculo tot rotonde Ruurlo. De parallelweg blijft geopend voor bestemmingsverkeer, dus ook voor spelende leden en als bezoekende partij. Men kan de Ruurloseweg dan wel oversteken om op de Platvoetsdijk te komen.
Ook namens de provincie, excuus voor het ongemak.
Met vriendelijke groet,
Bestuur v.v. DEO

Planning

➤ Maandag 27 mei t/m vrijdag 14 juni 2024 is de N315 vanaf de rotonde Borculoseweg – Karssenbargweg tot rotonde Ruurloseweg – Wessel van Eylllaan afgesloten voor doorgaand gemotoriseerd verkeer.
▪️ Omleidingen
➤ De naastgelegen parallelweg blijft open voor hulpdiensten, openbaar vervoer en fietsers.
➤ Voor aanwonenden en bestemmingsverkeer (v.v. DEO) is de parallelweg zoveel mogelijk bereikbaar. Verkeersregelaars zijn tussen 07.00 en 18.00 uur aanwezig op de kruisingen en rotondes. Afhankelijk van de plek waar op dat moment gewerkt wordt.