1 januari 2021

Vrouwenafdeling DEO op zoek naar aanwas

Binnen v.v. DEO staat het meiden- en vrouwenvoetbal op een belangrijke plaats. Want de ervaring van de club is dat meisjes en vrouwen minstens net zo veel plezier beleven in het voetbal als jongens en mannen en dat deze meiden en vrouwen ook de sfeer binnen de vereniging verhogen.

Lijkt het je het leuk om in gezellig en fanatiek team te spelen bij een groeiende vereniging als DEO waarbij de doorgroei naar oudere meidenteams verzekerd is tot en met de dames?
Kom dan vrijblijvend kijken of meetrainen op een maandag- of woensdagavond variërend van 18:00 tot 21:00 uur, afhankelijk van de leeftijd.

Vanaf MO11 kun je bij DEO al in een meiden / vrouwen team voetballen en tot O10 jaar kunnen de meiden in een gemengd team terecht. Dus ook meiden die jonger of ouder zijn kunnen zich aanmelden bij de vereniging. Hoe meer, hoe beter!

Meer informatie stuur of vragen stuur een mail naar info@vvdeo.nl.

De DEO dames maakten een mooi promotiefilmpje van een training.

Bekijk video
Naar startpagina