29 april 2022

Vrijwilligersavond v.v. DEO

Beste vrijwilliger,Om door bij iedereen bekende redenen hebben wij de vrijwilligersavond, traditioneel op de laatste vrijdag van januari, al 2 keer niet kunnen/mogen organiseren.Mede door de rare situatie van de afgelopen jaren beseffen we ons meer dan ooit dat vrijwilligers voor onze vereniging bijzonder belangrijk zijn! Bijna iedereen heeft de afgelopen periode samen weer de schouders er onder gezet, zodat er dit seizoen weer volop gevoetbald kon worden.Vóór het einde van dit voetbalseizoen willen wij onze vrijwilligers daarom alsnog in het zonnetje zetten en bedanken voor hun inzet, en wel op vrijdag avond 29 april a.s. onder het genot van een drankje en een hapje.Jij, als vrijwilliger, bent (samen met evt. partner) bij deze van harte uitgenodigd op vrijdag 29 april vanaf 19.30 uur in de kantine op Sportpark Dijkhoek.Graag tot dan!Sportieve groet,Activiteitencommissie v.v. DEOactiviteitencommisie@vvdeo.nl