27 januari 2023

Vrijwilligersavond v.v. DEO

Beste vrijwilliger,
De vrijwilligers nemen een zeer belangrijke plaats in binnen v.v. DEO. Onze vereniging mag dan ook verheugd zijn met een zeer groot aantal vrijwilligers. Deze vrijwilligers, van jong tot oud, zetten zich, elk op hun eigen wijze, in, zodat iedereen, elke week, met veel plezier bij v.v. DEO kan voetballen! Voor de inzet worden de vrijwilligers bij v.v. DEO, één keer per jaar beloond. Tijdens de vrijwilligersavond worden de vrijwilligers en hun partner in het zonnetje gezet en bedankt voor hun inzet, tijdens het afgelopen jaar. De vrijwilligersavond wordt vaak begonnen met het opvoeren van een activiteit door de Activiteitencommissie, waarna de avond wordt voortgezet met een hapje en een drankje. Vervolgens gaat het feest tot in de late uurtjes door! Jij, als vrijwilliger, bent (samen met evt. partner) bij deze van harte uitgenodigd op vrijdag 27 januari 2023 vanaf 19:30 uur in de kantine op Sportpark Dijkhoek.

Opgave kan tot 23 januari 2023 per mail via meerbeek.gerrie@gmail.com

Graag tot dan!Sportieve groet,Activiteitencommissie v.v. DEOactiviteitencommissie@vvdeo.nl