21 januari 2024

Vrijwilligersavond v.v. DEO

Beste DEO leden en vrijwilligers,
Vrijwilligers nemen een zeer belangrijke plaats in binnen v.v. DEO. Onze vereniging mag dan ook verheugd zijn met een zeer groot aantal vrijwilligers. Deze vrijwilligers, van jong tot oud, zetten zich, elk op hun eigen wijze, in, zodat iedereen, elke week, met veel plezier bij v.v. DEO kan voetballen! Voor de inzet worden de vrijwilligers bij v.v. DEO, één keer per jaar beloond. We doen dat dit jaar tegelijk met de nieuwjaarsreceptie. Normaal gesproken valt de nieuwjaarsreceptie op de eerst zondag van het nieuwe jaar maar aangezien de DEO selectie dan op trainingskamp zit in Benidorm is het uitgesteld naar zondag 21 januari 2024.Jij, als DEO lid en/of vrijwilliger, bent (samen met evt. partner) bij deze van harte uitgenodigd op zondagmiddag 21 januari 2024 vanaf 14:30 uur in de kantine op Sportpark Dijkhoek. Tevens zullen op deze dag de jubilarissen worden gehuldigd.

Opgave kan tot 14 januari 2024 per mail via meerbeek.gerrie@gmail.com

Graag tot dan!Sportieve groet,Activiteitencommissie v.v. DEOactiviteitencommissie@vvdeo.nl