30 januari 2023

Vrijwilligers DEO bedankt met bingo, een hapje en een drankje

Afgelopen vrijdagavond was weer de jaarlijkse vrijwilligersavond bij v.v. DEO. Deze avond wordt speciaal georganiseerd en aangeboden aan alle vrijwilligers die zich op en om het veld belangeloos voor DEO inzetten.
Voorzitter Joke Pot nam vooraf het woord en bedankte alle vrijwilligers die zich de afgelopen periode ook weer volop ingezet hebben op welke manier dan ook. Dat stemde de voorzitter goed. Met een totaal van bijna 200 vrijwilligers die onze vereniging telt, lichtte Joke enkele commissies met de bijbehorende taken er even uit. Een warm applaus klonk voor één ieder.
Daarna volgde een aantal rondjes onvervalste bingo en werd het een hele gezellige avond, waar de drankjes werden verzorgd door Hidde en Henrik.
De avond werd afgesloten met een lekkere snack uit de patatwagen van Buitencentrum Kerkemeijer Borculo.