28 december 2023

DEO jeugd voetbaldag voor iedereen bij ’t Timpke

Houd jij ook van een leuk potje voetbal? Super gaaf! Speciaal voor jullie organiseert DEO in de komende kerstvakantie een leuke voetbaldag in Sportaccommodatie ’t Timpke op donderdag 28 december voor alle jeugd in Borculo en omstreken. Of je nou wel of niet lid bent van DEO of misschien een andere vereniging, maakt niet uit. Iedereen is welkom! Neem dus je vriendje/vriendinnetje, buurjongen/buurmeisje en klasgenootjes gezellig mee!
Bekijk op de flyer hoe laat je welkom bent. Dit is afhankelijk van de leeftijd. We hopen er een super leuke dag van te maken met jullie en inschrijven is niet nodig. Dus kom gewoon lekker langs!

Let op, vergeet niet om schoenen mee te nemen waar je binnen mee kan voetballen.
Buitenschoenen zijn niet welkom in de sporthal.
Tot volgende week!

Voor vragen mail naar info@vvdeo.nl.