7 december 2022

Vacature hoofdtrainer eerste elftal v.v. DEO

v.v. DEO is op zoek naar een nieuwe trainer / coach voor het seizoen 2023–2024 voor ons eerste elftal. v.v. DEO is een groeiende en bloeiende vereniging met ruim 550 leden. Ons eerste elftal speelt momenteel in de 5e klasse zondag. We zijn op zoek naar een trainer voor de dinsdag– en donderdagavond en voor de coaching van de wedstijd op zondag.Als trainer heb jij een aantoonbare positieve instelling, kun jij enthousiasmeren en motiveren, en kun jij onze spelers tactisch, mentaal en technisch sterker maken, en het teamgevoel verbeteren.Wij zijn op zoek naar een trainer met de volgende eigenschappen:– leidinggevende vaardigheden– communicatief sterk– een goede veldtraining kunnen geven, ook aan een grotere groep– didactisch onderlegd is– communicatief vaardig– Minimaal TC3 maar TC2 is een pre– naast prestatiegericht ook mensgericht kan handelen– Openstaan voor samenwerking met 2e elftal en JO19.Daarbij mogen uiteraard de huidige cultuur en gezelligheid binnen onze mooie Dijkhoekse voetbalvereniging niet vergeten worden. Ons eerste elftal kun jij, in samenwerking met de huidige staf, motiveren en ontwikkelen.Tijdens de trainingsavonden op dinsdag en donderdag van onze jonge selectie is er een ruime trainingsopkomst, en bestaan er volop mogelijkheden om ook de jongere spelers in het voetbal en onze selectie te betrekken.Ben jij die ambitieuze trainer die het eerste elftal, en onze selectie naar een hoger plan kan tillen?  Twijfel niet en stuur een email en CV naar: secretaris@vvdeo.nl