22 april 2024

Twee vrije trappen nekken DEO 1 tegen Rekken

In de wedstrijd van DEO tegen Sp Rekken, speelde DEO gisteren onder leiding van trainer Mick Hermsen tegen het team van voormalig coach, Arno Knapen. DEO speelde op Paaszaterdag ook al tegen Rekken, die bovenaan staat en als favoriet voor het kampioenschap wordt gezien. De wedstrijd, die door Rekken weliswaar met 0-2 werd gewonnen, ging toen niet van een leien dakje.
Ondanks regen aan het begin van de wedstrijd, slaagde DEO erin om sterk te verdedigen, vooral tegen de snelle buitenspelers van Rekken. DEO hanteerde een strategie van sterke verdediging en snelle omschakeling, maar kon niet veel aanvallend gevaar creëren. Rekken scoorde beide doelpunten uit vrije trappen in de tweede helft, waarbij Mark Tackenkamp, die vorige week nog de matchwinner was, inviel voor Jorrit Amerongen. Ondanks een sterk eerste helft, kon DEO in de tweede helft geen doorbraak forceren en verloor met 2-0. Rekken bleef dominant en verzekerde zich van de overwinning. DEO bereidt zich nu voor op de volgende wedstrijd tegen Lochuizen aanstaande zondag.
(foto’s Jaime Lebbink)