15 april 2023

Training voor de allerkleinsten onder leiding van Rianne

Kan jou zoon/dochter niet wachten tot hij/zij 4 jaar is en op voetbal kan? Wij geven je tijdens de Smak & Spring weken de mogelijkheid om jou zoon / dochter (2-5 jaar) al een keertje kennis te laten maken met voetballen bij DEO. Uiteraard mogen je ouders mee want je zal het vast een beetje spannend vinden. Wij maken er, samen met trainster Rianne en assistenten Sander Siebelink en Bert Neerlaar, in ieder geval op de zaterdag weer een voetbalfeestje van.
Kom jij ook? Op zaterdag 15 april van 10:00 tot 11:00 uur.

Inschrijven voor dit project kan rechtstreeks via de Sjors Sportief en Creatief Berkelland pagina hieronder of kom gewoon zo langs, ook geen probleem!
Geven jullie het ook andere vrienden / bekenden door?

Tot ziens op sportpark Dijkhoek!