Topverkoop maakt eieractie wederom tot een succes

Afgelopen weekend vond op Sporpark Dijkhoek de eier-uitgifte plaats, naar aanleiding van de DEO eieractie 2021. De laatste maand zijn er volop doosjes eieren verkocht door veel DEO leden in hun eigen kennissenkring. In de kantine vond de overdracht plaats en kon er contactloos afgerekend worden waarna de leden de verkochte eieren zelf rond konden gaan brengen.

Met ruim 12.000 verkochte eieren mocht ook deze eieractie in corona-stijl, weer meer dan geslaagd genoemd worden!
Er zaten enkele topverkopers bij die soms zelfs meer dan 40 doosjes eieren aan de man hadden gebracht.

De drie topverkopers van de DEO eieractie hebben hun gewonnen lekkernij in ontvangst genomen. Thijs Hietbrink, Sven Horstman en Thomas Garritsen van harte gefeliciteerd! Zij kregen uit handen van het jeugdbestuur een fraaie chocolade-kip overhandigd. Leuk om te vermelden dat Thijs en Sven de vorige “corona editie” in oktober ook al de meeste eieren wisten te verkopen. Chapeau!

Namens DEO heel erg bedankt voor jullie inzet!
Uiteraard willen we ook alle andere DEO verkopers en natuurlijk de kopers uit Borculo en omstreken heel hartelijk bedanken.
Op deze manier hebben wij met z’n allen de vereniging toch een extra steuntje in de rug kunnen bieden.