30 maart 2024

Tegen 10 man van Rekken verliest DEO 1

Op Paaszaterdag speelde DEO 1 in een belangrijke inhaalwedstrijd thuis tegen Sp Rekken. Ondanks een reeks goede prestaties zonder puntenwinst in de laatste weken, hoopte DEO op een overwinning na hun recente 3-2 winst thuis tegen MEC. Rekken, potentieel koploper bij winst, zou een zware tegenstander zijn. DEO miste enkele spelers door blessures, maar kon wel rekenen op de teruggekeerde Tim Runneboom als doelman. De wedstrijd begon in een sfeervolle ambiance en DEO startte sterk. Het hield de snelle buitenspelers van Rekken in bedwang en het spel ging gelijk op zonder doelpunten voor de rust. Na de rust kreeg DEO een boost toen Jorrit Amerongen door een overtreding van de Rekken-keeper een rode kaart veroorzaakte, maar de daaropvolgende vrije trap leverde geen doelpunt op. Ondanks het numerieke voordeel en pogingen van DEO om de druk te verhogen, scoorde Rekken uit een hoekschop en later nogmaals na een snelle ingooi, wat leidde tot een 0-2 overwinning voor Rekken.
DEO bleef achter zonder punten en moet blijven vechten tegen de laatste plek op de ranglijst, terwijl Rekken een grote stap zet richting het kampioenschap in de vijfde klasse B.

(foto’s Jaime Lebbink, verslag Patrick Garritsen)