5 februari 2023

Mark Tackenkamp houdt DEO doel schoon tegen ZVV De Hoven na vroege rode kaart keeper Meulenveld

In een knotsgekke wedstrijd zonder doelpunten was er vanmiddag een hoofdrol voor de scheidsrechter in de uitwedstrijd van DEO in Zutphen.
Binnen 3 minuten stond DEO al met 10 man na een rode kaart van keeper Meulenveld door een ongelukkige botsing met een aanvaller van De Hoven.
Wisselspeler Mark Tackenkamp trok vanaf de bank de handschoenen aan en fungeerde als doelman. Na 20 minuten was de veldverdeling weer eerlijk na een rode kaart aan de kant van De Hoven, vanwege het neerhalen van een doorgebroken DEO speler. DEO had een licht veldoverwicht en had de meeste kansen.
Een doelpunt van Martijn Rexwinkel werd vanwege vermeend buitenspel afgekeurd door de scheidsrechter. Daarna trok de leidsman nogmaals rood voor een speler van De Hoven maar het bleef in de resterende minuten uiteindelijk bij een doelpuntloos gelijkspel.
Al met al een zure uitslag waar zeker meer in had gezeten.

(foto’s Jaime Lebbink)