11 maart 2023

Geen wedstrijd, wat doe je dan?

Bij JO13-1 was de wedstrijd vandaag afgelast. Dat leidt natuurlijk tot teleurstelling bij spelers en leiders. Gisteravond ontstond zo het idee om toch wat te ondernemen. Zullen we gaan squashen? Ja leuk, kan dat nog wel? Sportaccomodatie ’t Timpke gebeld; er was nog plek! Snel de uitnodiging in de teamapp gezet en er was ook nog animo. Vanmorgen leek een beetje uitleg over het spelletje ons wel handig. Sommigen deden dit voor het eerst of wisten zelfs niet dat er ook squashbanan in ’t Timpke zaten.
Daarna kon begonnen worden met een minitoernooi. In het begin was het wat onwennig, maar na de eerste wedstrijden ging het steeds beter. Aan het einde volgden nog de kruisfinales en we sloten af met een drankje in de kantine.
Iedereen vond het leuk (zie foto’s) en wie weet is het voor herhaling vatbaar, maar liever gaan we gewoon weer het voetbalveld op.
Sportaccommodatie ’t Timpke, bedankt voor de flexibiliteit en gastvrijheid!