Spaar punten bij Albert Heijn voor v.v. DEO

Vanaf 13 september kan je in de AH app sparen voor o.a. de clubkas van v.v. DEO. Want alle clubs kunnen na het afgelopen jaar wel wat sponsoring gebruiken! Geef daarom nu alvast in de app aan dat je bij Albert Heijn Borculo voor DEO wil sparen. Dan maak je kans op vette voetbalprijzen en ben je helemaal klaar voor de aftrap!
Alvast hartelijk dank namens v.v. DEO!

Psst voetbalfan, wil jij kans maken op vette prijzen?
Afgelopen woensdag lanceerde Albert Heijn en de KNVB samen met bondscoach Louis van Gaal Voetbalpassie, een digitaal spaarprogramma waarmee klanten Voetbalpassiepunten kunnen sparen om zo hun lokale voetbalclub te sponsoren. De punten die door klanten gespaard zijn, gaan rechtstreeks naar de desbetreffende clubs. Zij kunnen deze bijdrage goed gebruiken. Afgelopen seizoen stond het amateurvoetbal door corona voor een groot deel stil. Verenigingen zijn daardoor veel inkomsten misgelopen, bijvoorbeeld door de sluiting van de kantines. Hierdoor hebben veel amateurclubs het financieel lastig. Met het opgehaalde bedrag van Voetbalpassie kunnen zij bijvoorbeeld trainingsmateriaal aanschaffen of een financiële reserve opbouwen voor het onderhoud van de velden of het clubhuis. Woensdagmiddag overhandigde Louis van Gaal, als ambassadeur van Voetbalpassie, symbolisch de eerste Voetbalpassiepunten aan voorzitter Leo van Vuuren van S.V. De Meer, zijn oude jeugdclub in Amsterdam-Oost. De sponsoractie start aanstaande maandag 13 september.

Voor meer info ga snel naar ah.nl/voetbalpassie