16 december 2022

Snerttraining XL senioren op vrijdag 16 december

In het kader van ons 75 jarig jubileumjaar in het seizoen 2022-2023 heeft de jubileumcommissie voor de senioren op vrijdagavond 16 december een snerttraining XL op de planning staan.

LET OP: In verband met de weersgesteldheid gaat de snerttraining XL voor senioren, dames en JO-MO 17/19 vanavond op het veld niet door. In plaats daarvan organiseert de jubileumcommissie een snert-bingo in de kantine met aansluitend een optreden van een DJ. Alle DEO leden en sponsoren zijn welkom en opgeven hoeft dan ook niet. We hopen op een goede opkomst. Met de bingo vallen mooie DEO prijzen te winnen. Hierbij kan men ook de felbegeerde jubileumsjaal en shirt winnen! Tevens kan je deze vanavond dan ook voor het eerst aanschaffen. Om 19.30 uur is de inloop en stipt 20.00 uur start de eerste bingo ronde.

Komt allen en we maken er een leuk feestje van!

Vrijdagvond 16 december 2022
Aanvang 20:00 uur