16 december 2022

Snerttraining jeugd onder winterse omstandigheden geslaagd

Onder leiding van DEO dames Paulette en Meike namen gisteren bijna 100 kinderen van de DEO minipups t/m JO12 deel aan de jaarlijkse traditionele snerttraining. Een tiental parcours onderdelen waren uitgezet op het met rijp bedekte trainingsveld, welke vervolgens in groepjes onder begeleiding van trainers, leiders en enkele selectiespelers afgelegd werden. Van latje trappen en penaltyschieten op Wart tot aan vuilnisbakschieten en slalommen met de bal. Iedereen was goed dik aangekleed en het veld was goed bespeelbaar.
Ondertussen was er voor de in grote getale aanwezige ouders een gratis kop snert verkrijgbaar in de warme kantine.
Na afloop kregen de kinderen allemaal een lekker broodje knakworst met wat te drinken en een diploma als aandenken mee naar huis!
Alle deelnemers en ouders bedankt voor de komst en een speciaal woord van dank aan de jeugd activiteitencommissie en de vele vrijwilligers die deze snerttraining mede mogelijk gemaakt hebben!
(foto’s Jaime Lebbink)