11 december 2020 | door Nando Ernst

Snerttraining ‘corona-stijl’ groot succes

De snerttraining voor de DEO jeugd t/m JO12 vond afgelopen donderdag voor het eerst in 10 jaar plaats zonder de vaste organisatoren Rianne Fleissner en John Bongaarts, die vorig jaar afscheid namen. De nieuwe organisatie kreeg dit jaar direct te maken met een lastige ‘tegenvaller’: Covid19. Gelukkig merkten de aanwezige kinderen er niets van maar konden o.a. de ouders deze elfde ‘corona-stijl’ editie helaas niet langs de kant aanwezig zijn om te genieten van hun kroost bij de vuurkorf met een kopje snert.

In groepjes opgedeeld kregen de ruim 100 aanwezige kinderen 2 vaste begeleiders mee, bestaande uit spelers van de DEO selectie aangevuld met enkele jeugdtrainers en leiders. Dennis Arentsen, hoofdtrainer van DEO 1, gaf telkens tussen de parcoursonderdelen door, de tijd aan door hard op de scheidsrechtersfluit te blazen. Na afloop kregen alle deelnemers een lekker broodje knakworst, een beker ranja en een mooi voetbalcertificaat als aandenken aan deze gezellige en sportieve avond. Door de kinderen in etappes, volgens een strak tijdschema per team, door ouders op te laten halen verliep alles na afloop op de parkeerplaats ook veilig en zeer gestroomlijnd. Groot compliment aan alle vrijwilligers die deze snerttraining in ‘corona-stijl’ tot een groot succes gemaakt hebben!

Aanmelden bij binnenkomst

Trainer Arentsen geeft minipups wat tips mee

Bal in de gaten schieten

Anticiperen en rennen naar de goede kleur
Snelheidsmeter van je schot op doel
47 km/uur !!
Bal in de container schieten
Snoepje eten na pion eraf schieten
Aantal ogen op dobbelsteen gegooid is aantal pionnen sprinten
Minipups ‘geduldig’ in de rij….
‘Snelheidsparcous met ladder en hekjes…

Penalty schieten op keeper Joran Besselink van JO17

Na afloop ranja met broodje knakworst
Even bijkomen na gedane arbeid

Terugkijken op een geslaagde avond

Met een voetbalcertifcaat als aandenken