9 mei 2022

Scheidsrechtersavond op maandag 9 mei

Spelers, scheidsrechters, leiders en trainers,

Wij nodigen jullie van harte uit voor de scheidsrechteravond welke gehouden wordt op maandag 9 mei om 19.30 uur.

Deze avond is bedoeld voor scheidsrechters, aankomend scheidsrechters, spelers, leiders, trainers en andere belangstellenden die mogelijk de scheidsrechterfluit willen gaan hanteren.Het doel van de avond is om op een informele wijze allerlei zaken m.b.t scheidsrechters bespreekbaar te maken. Dit kan gaan over organisatie, spelregels, opleiding of andere zaken die je als scheidsrechter bezig houden. De scheidsrechter is belangrijk om de wedstrijden goed en sportief te laten verlopen.

Ondanks de geweldige groep van scheidsrechters komen we toch bijna wekelijks scheidsrechters tekort om alle wedstrijden te bezetten.

Daarom willen willen we graag alle geïnteresseerden, die ons clubje van scheidsrechters willen versterken, van harte uitnodigen deze avond te bezoeken.

De avond staat onder deskundige leiding van Scheidsrechtersvereniging Winterswijk.

We hopen jullie allen te zien op maandag 9 Mei in de DEO kantine.

Groetjes,

Het jeugdbestuur.