27 augustus 2022

Programma Opa- en Omadag bekend

Op zaterdagmiddag 27 augustus starten we het nieuwe seizoen van DEO met een leuke activiteit voor alle jeugdleden van DEO: de Opa- en Oma dag.
Deze middag organiseren we allerlei leuke activiteiten voor onze jeugdleden en hun familie, vrienden, buren, enz. Onze jeugdleden mogen hun opa en oma meenemen! Dan kunnen ze hun voetbalkunsten showen. Maar ze mogen ook gerust hun ouders en broers en zussen meenemen. Of hun oom, tante, buurman, buurvrouw. Ook mogen ze hun vriendjes en vriendinnetjes meenemen die het leuk vinden een middag met voetbal bezig te zijn.

Wat is er allemaal te doen?

Panna/Freestyle voetbalshows
Deze middag zijn er heuse panna voetbalshows op basis van muziek in een actief programma: een 1 tegen 1 panna voetbalshow. Ook is er een Freestyle voetbal demonstratie.

Op de foto met …… opa en oma of ….
Deze middag op de foto met opa en oma, hoe leuk is dat! Of met vader, moeder, oom, tante, broertjes, zusje ……

Kraampjes met activiteiten
Op het terrein van DEO zijn deze middag diverse kraampjes die bezocht kunnen worden. Elke commissie van DEO heeft een leuk spel of opdracht bedacht waar ze met opa, oma, vader, moeder, oom, tante, broertjes, zusje, enz. aan mee kunnen doen. Hiermee kunnen ze een leuke prijs winnen!

Eten en drinken
Op het terrein van DEO is er voldoende gelegenheid om wat te eten en te drinken. Op het terrein staat Kerkemeijer met patat en snacks en Janets Keetering staat er met de poffertjeskraam! Voor de jeugd is er gratis ranja en de kantine van DEO is open voor een heerlijk drankje.

(Demonstratie) voetbalwedstrijden
Deze middag voetballen de voetbaldames van DEO, o.l.v. nieuwbakken trainer Roy Tammel, tegen het Berkelland senioren 60+ voetbalteam, met onder meer DEO-speler Fons Breukers in de gelederen. Dit staat garant voor een leuke demonstratiewedstrijd met wellicht een aantal nieuwe aanmeldingen tot gevolg!
Ook speelt JO17 deze middag een oefenwedstrijd bij DEO.

Het programma
13.00 – 16.00 uur: Panna/Freestyle voetbalshows, zie schema hieronder

Tussen 13.00 en 17.00 uur zijn doorlopend de spellen en activiteiten bij de kraampjes te bezoeken, kunnen ze op de foto met familie en zijn de eetkraampjes geopend

13.00 uur: oefenwedstrijd JO17
15.00 uur: demonstratiewedstrijd DEO dames tegen het seniorenteam

Kom deze middag ook naar DEO om het seizoen te openen!
Neem zoveel mogelijk mensen mee naar DEO om de voetbalkunsten van onze jeugdleden te zien en kennis te maken met onze gezellige voetbalvereniging!

Voor informatie of vragen neem contact op met Ramon van Uden via 06-51629579

Panna voetbalshow

Schema Panna / Freestyle voetbalshow

13.00 uur t/m 14.00 uur
Minipups
JO7-1
JO8-1
JO9-1
JO9-2
JO10-1
JO10-2
JO11-1
JO11-2

14.00 uur t/m 15.00 uur
JO13-1
JO13-2
MO13-1
MO15-1
MO17-1

15.00 uur t/m 16.00 uur
JO15-1
JO15-2
JO17-1
JO19-1