27 november 2021

Pepernotentraining DEO ‘verstoord’ door 4 Pieten

Wat een verrassing afgelopen zaterdag op sportpark Dijkhoek. Tijdens de pepernotentraining kwamen er ineens 4 Pieten het trainingsveld op gerend die fanatiek meededen met de verschillende oefeningen, maar ze schopten de de boel ook flink in de war. Het zaklopen, pepernotentikkertje, latje trappen en de cadeautjes estafette gingen niet helemaal meer zoals vooraf bedoeld was. Ondanks de kou bleven de kinderen enthousiast en na het zoeken van de zegelring van Sinterklaas bleken de cadeautjes in de warme kantine verstopt te liggen. Na binnen gezamenlijk een paar Sinterklaas liedjes te hebben gezongen kregen alle spelers en speelsters een fraaie DEO handdoek met eigen naam erop cadeau mee naar huis !

Foto’s en video’s op Instagram en Facebook pagina v.v. DEO