4 december 2024
OVM DEO loop steunt team Heutinck op Alpe d’HuZes!
Dit jaar heeft de OVM-DEOLOOP zich verbonden aan team Heutinck om samen met hen geld op te halen voor onderzoek naar kanker.
Dit jaar neemt Team Heutinck deel aan de Alpe d’HuZes, een bijzonder evenement waarbij we de berg beklimmen, fietsend of (hard)lopend om geld in te zamelen voor baanbrekend onderzoek naar kanker. Zij doen dit in herinnering aan hun man, vader, broer en zwager, Peter Heutinck.
Peter werd vorig jaar veel te vroeg weggenomen door kanker .
Hij was een actieve deelnemer bij v.v. DEO: Hij hielp regelmatig mee, als post bij de OVM-DEOloop en was ook een gewaardeerd speler binnen de club. Zijn overlijden kwam onverwachts en binnen zes maanden was hij niet meer bij ons. De vorm van kanker waar hij mee te maken had, was zeldzaam en relatief onbekend. Hierdoor is er nog maar weinig onderzoek naar gedaan. Dat betekende dat zijn kansen op herstel minimaal waren.
Ondanks zijn ziekte was hij tot zijn laatste dagen een bron van optimisme, motivatie en passie. Hij gaf nooit op, zelfs in de zwaarste momenten. Zijn veerkracht en doorzettingsvermogen blijven de nabestaanden dagelijks inspireren. Team Heutinck kan geen betere manier voorstellen om hem te eren dan mee te doen aan Alpe d’HuZes.
Alpe d’HuZes is meer dan een sportieve uitdaging; het is een kans om een verschil te maken. Om onderzoek naar kanker te steunen, mogelijk de toekomst van anderen te verbeteren.
Om Team Heutinck te steunen zal de organisatie dit jaar 1 euro overmaken voor elke deelnemer aan de OVM-DEOloop.
Wil je Team Heutinck zelf ook sponsoren? Dat kan met een donatie via onderstaande link:
Jouw steun betekent ontzettend veel, of het nu een klein of groot bedrag is. Elke donatie brengt ons dichter bij de dag dat we kanker voorgoed kunnen verslaan. Samen kunnen we ervoor zorgen dat anderen een betere kans hebben.