26 april 2024

Op zondag voetballen met en tegen 40-plussers?

Ben je op zoek naar een geweldige manier om actief te zijn en nieuwe mensen te ontmoeten? Word dan lid van v.v. DEO! Bij ons kun je niet alleen genieten van het spel op het veld, maar ook van een hechte gemeenschap van medespelers en supporters. Of je nu een doelpuntenmaker bent, een verdediger of gewoon op zoek bent naar plezier en beweging, er is een plek voor jou. Zo zoekt DEO 4, ons 40+ team (zie foto), bijvoorbeeld nieuwe spelers. Train mee mee op de donderdagavond, speel wedstrijden en ervaar de opwinding van het voetbal. Na afloop genieten we samen van een welverdiend biertje en mooie verhalen. Sluit je vandaag nog aan bij onze vereniging en laat je passie voor voetbal tot leven komen!
Interesse? Mail naar ronald.schutte@vvdeo.nl en word direct lid via onderstaande link: