9 januari 2022

Nieuwjaarsreceptie v.v. DEO

Onder voorbehoud i.v.m. eventuele coronamaatregelen

Om het nieuwe jaar weer goed in te gaan organiseert DEO op zondag 9 januari 2022 de nieuwjaarsreceptie.
Traditioneel wordt er om 13:30 uur begonnen met een wedstrijd/trainingspartij tussen DEO `oud` en DEO ‘jong’ bestaande uit spelers van de DEO  selectie en de lagere seniorenteams. Aanvang voor spelers is 13.00 uur.
Opgave voor de wedstrijd bij selectietrainer Dennis Arentsen of je leider!
Overige leden, sponsoren en belangstellenden zijn van harte welkom om deze wedstrijd te bekijken maar worden sowieso vanaf 14:30 uur uitgenodigd om elkaar een voorspoedig 2022 te wensen.
Zoals gebruikelijk worden de DEO jubilarissen van het afgelopen jaar tijdens deze nieuwjaarsreceptie gehuldigd. Het kantinepersoneel zal zorgen voor appelflappen in overvloed en een drankje op zijn tijd….