8 januari 2023

Nieuwjaarsreceptie op zondag 8 januari

v.v. DEO wenst al haar leden, supporters en sponsoren, stadsgenoten en voetballiefhebbers een sportief en gezond 2023 toe! Graag zien we jullie allemaal tijdens de nieuwjaarsreceptie op zondag 8 januari!

Nieuwjaarsreceptie

Datum: 8 januari 2023
Tijd: 14:30 – 18:30 uur

Om het nieuwe jaar weer goed in te gaan organiseert DEO op zondag 8 januari 2023 de nieuwjaarsreceptie. We beginnen traditioneel om 13:30 uur met een wedstrijd DEO jong tegen DEO oud bestaande uit spelers van de selectie. Tegelijktijdig zullen ook DEO 3, DEO 4 en 35+ een onderlinge wedstrijd tegen elkaar spelen.
Overige leden, sponsoren en belangstellenden zijn  van harte welkom vanaf 14:30 uur om elkaar een voorspoedig 2023 te wensen.
Het kantinepersoneel zal zorgen voor appelflappen in overvloed en een drankje op zijn tijd.
Update: De DEO Dames jubileum commissie zou deze middag een verloting verzorgen maar deze is helaas afgelast.

Jubileumshirt
Tijdens de nieuwjaarsreceptie en de komende trainingsavonden, op de dagen dat de kantine open is, is er de mogelijkheid tot passen van het jubileumshirt.
Dit fraaie shirt is online te bestellen t/m 31 januari via de DEO webshop.