16 april 2024

Nieuw VEO camera systeem werpt vruchten af

Sinds dit seizoen beschikt DEO over een Veo camera systeem die automatisch kan opnemen. Deze camera op hoogte zet men langs het veld, upload na de wedstrijd de beelden en het monteren ervan gaat automatisch.
De draagbare camera dectecteert automatisch alle hoogtepunten: corners, vrije trappen, doelschoppen, strafschoppen, schoten op doel. Handig voor de trainers om te gebruiken in hun analyse van wedstrijden. Op dit moment maken voornamelijk de trainers van de DEO selectie gebruik van dit geavanceerde systeem. DEO trainer Mick Hermsen over de VEO camera:
“Het tactisch trainen en wekelijks analyseren met hulp van de scherpe camerabeelden lijkt nu echt z’n vruchten af te werpen!” Ook afgelopen zondag tijdens de derby tegen GSV’63 (3-0 winst) is deze camera gebruikt. Hieronder één van de twee doelpunten van Mark Tackenkamp, een kopie van het fantastische kopdoelpunt van Robin van Persie tijdens het WK in 2014 tegen Spanje…Kijk en huiver.

Instagram post met de goals via VEO systeem