6 februari 2023

Nienke Olthuis wederom geselecteerd voor KNVB MO13 regio Oost

We zijn als vereniging verheugd te kunnen melden dat jeugdspeelster Nienke Olthuis wederom is geselecteerd voor de vervolgactiviteit met de KNVB MO13 regio Oost.
In februari mag Nienke weer deelnemen aan de selectieactiviteiten in Zwolle en Harderwijk.
Nienke keept bij DEO afwisselend bij JO13-1 en MO15-1.
Vorig jaar was ze bij MVVA al eens MO13 keepster van de maand.

Jeugd Plan Nederland
Sinds jaar en dag organiseert de KNVB het Jeugdplan Nederland (JPN). Bij het JPN krijgen talentvolle voetballers en voetbalsters de kans zich verder te ontwikkelen. Het uiteindelijk doel is om speelsters op te leiden voor de nationale (jeugd)selecties.
Voor de meiden richt het JPN  zich op de leeftijdscategorieën Meiden Onder 11 tot en met Meiden Onder 16. Iedere week zijn onze KNVB Talentcoaches en KNVB-scouts op pad. Ze bezoeken jeugdteams van amateurverenigingen in Nederland om talentvolle speelsters in beeld te krijgen. Zij doen dit in overleg met de amateurverenigingen. Talentvolle speelsters die door de KNVB Talentcoaches of KNVB-scouts zijn voorgedragen, krijgen een uitnodiging om mee te doen aan activiteiten (trainingen of wedstrijden) bij één van de JPN-selecties.

Namens de vereniging GEFELICITEERD en veel succes en plezier gewenst