Nationale voetbaldag bij DEO groot succes

Wat een dolle pret op de Nationale voetbaldag bij v.v. DEO afgelopen zaterdagmorgen! De deuren bij v.v. DEO waren geopend voor leden en niet leden. Er is gevoetbald, plezier gemaakt en er zijn nieuwe vriendschappen gesloten. Een gezamenlijke landelijke warming-up onder leiding van Buddy Vedder via een live verbinding op Sportpark Dijkhoek was een mooi begin. Daarna legden de jongens en meiden van de minipups en JO7 met veel meegenomen vriendjes en vriendinnetjes en broertjes en zusjes een leuk gevarieerd parcours af. Van flessenvoetbal tot dartschieten en van partijtje in een opblaasveldje tot zelfs touwtrekken! TTV Heure bedankt voor het uitlenen van het touw!
Na afloop van deze sportieve en gezellige ochtend een lekker ijsje.
De oudere jeugd kon ’s middags na voor of na afloop van hun RegioCup wedstrijden ook nog lekker gebruik maken van alle activiteiten op het trainingsveld.

Foto’s gemaakt door Nando Ernst en Jaime Lebbink