10 april 2023

Megaprijzen bij loterij DEO dames jubileum

Afgelopen zondag was alweer de laatste activiteit i.v.m. het 50 jarig bestaan van het vrouwen- en meidenvoetbal bij v.v. DEO. De verloting met vele prijzen en als twee hoofdprijzen een rondvlucht boven Borculo en een tour door de Grolsch Brouwerij voor 5 personen.
Het zonnetje liet zich zien en de DEO Dames speelden om 13:00 hun thuiswedstrijd tegen de Dames van Grol. Ondanks dat het 1e herenelftal vandaag niet hoefde te spelen, ingrediënten genoeg om er een gezellige en alsnog drukbezochte middag van te maken. Zowel DEO 3, DEO 2 als ook de dames sloten hun thuiswedstrijd winnend af.
Na 3 gewone verlotingsrondes én een extra ronde waarbij alle waardebonnen, geschonken door veelal Borculose ondernemers, waren het uiteindelijk Daan Philippens en Mark Tackenkamp, die er met beide hoofdprijzen vandoor gingen. Maar ook voor vele andere bezoekers was er vandaag een leuke prijs. Alle deelnemers en zeker niet te vergeten onze sponsoren, bedankt voor deze geslaagde middag.

Bedrijven die prijzen beschikbaar hebben gesteld

 • Movit B.V.
 • Tragter Groep B.V.
 • Koffiebranderij Beukenhorst
 • Boter-, Kaas- & Kampeerboerderij ’n Ibink
 • Koninklijke Grolsch N.V.
 • Sport en Health center Body Check
 • Sven voor ogen
 • House of Pop:
 • Tabak en Wijn en Zo
 • Barink Wonen en Zo
 • Unieke Uitjes
 • Waltakke
 • Avonturijn
 • Ami Kappers
 • JAW-S Technisch Intermediair
 • OVM
 • Marboma
 • Bouwmensen Gelderland Oost
 • Beltman Makelaars Berkelland
 • Rofraline
 • Dokado
 • Boomkwekerij Johan Schutte
 • Beertenhuis
 • Slager HENK
 • Dicoti Timmerwerken
 • Blokker
 • Expert Neede
 • La Pampa
 • Carprof Nijman
 • Bakkerij Nollen
 • Biketotaal Hofstede
 • Bakker Jos
 • Ernst-it solutions
 • Fysio Fyrtuoos
 • Vivante Bosman
 • Grand cafe “de Gracht”
 • Teamsport fabriek
 • Dommerholt
 • Baks