Meedoen arrangement voor volwassenen met een laag inkomen

De gemeente Berkelland heeft in samenwerking met Fijnder (voorheen SDOA) een meedoenapp voor het meedoenarrangement voor volwassenen. Volwassen met een minimuminkomen ontvangen via het meedoenarrangement een financiële bijdrage voor de activiteiten of producten. Deze regeling kan o.a. ingezet worden voor bijvoorbeeld een lidmaatschap bij v.v. DEO, maar ook voor culturele, sociale, recreatieve of educatieve activiteiten om inwoners (weer) te laten meedoen. Volwassen inwoners van Berkelland met een laag inkomen (tot 110% bijstandsnorm) komen in aanmerking voor deze regeling. Een inwoner krijgt een bijdrage van € 300,- per jaar. De regeling loopt van 1 juni 2020 tot 1 december 2022.

Hoe kan ik een aanvraag doen?

Om voor het meedoenarrangement in aanmerking te komen kunt u contact opnemen met Voormekaar.
Heeft u een vraag, zoekt u hulp of wilt u advies? U kunt hen op de volgende manieren bereiken:

Heeft u een dringende vraag buiten kantoortijd, dan kunt u in een noodsituatie contact opnemen met Veilig Thuis via 08 00 20 00 of u belt de 24-uurslijn van Sensire, 0900 88 56.

Stappenplan na ontvangst brief