13 juli 2022

Marcel Platje zwaait af in stijl bij v.v. DEO

Marcel Platje nam zondag 26 juni bij Buitencentrum Kerkemeijer Borculo afscheid van zijn spelersgroep. “Maar liefst 5 fantastische seizoenen zitten er op”, begon Marcel zijn speech. Met 2x een kampioenschap en een schitterende 3e plaats op een onvergetelijk mooi internationaal toernooi in Praag heeft Platje de afgelopen jaren vele successen gekend. Zichtbaar aangedaan door de schitterende cadeaus van zijn groep, bedankte hij alle spelers waarmee hij heeft getraind. Marcel: “Ik heb aangegeven bij het bestuur dat ik open sta voor een 2e hoofdstuk bij DEO, toen de vraag mij werd gesteld. Voor nu is het in elk geval een heel mooie episode geweest! Ik wil één ieder, waarmee ik heb samengewerkt hartelijk bedanken voor deze fantastische periode. Ik wens iedereen een fijne zomervakantie en ik zal ongetwijfeld mijn gezicht laten zien in het nieuwe seizoen”, besloot hij zijn speech.
Op 26 juni is Platje ook DEO Moat geworden, wat wel aangeeft hoe hoog hij de vereniging heeft zitten.
Marcel bedankt en heel veel succes bij je nieuwe job als trainer van Ruurlo 2!