18 april 2023

Leerzame VTON avond voor DEO jeugdtrainers

Afgelopen dinsdagavond vond er voor alle DEO jeugdtrainers, assistenten en overige belangstellenden een VTON presentatie- en demonstratieavond plaats. VTON is een platform met voetbaloefenstof en een doorlopende leerlijn voor de jeugd van 5 tot en met 19 jaar, waar alle trainers bij onze vereniging over kunnen beschikken.
Vanaf 19:00 uur kwam Carlo Kastermans namens VTON langs op sportpark Dijkhoek om alle mogelijkheden en nieuwe ontwikkelingen van VTON te laten zien. Carlo gaf een korte demonstratietraining via de VTON app met medewerking van JO15 op het veld en aansluitend in de kantine een presentatie over intensiteit, sturing, tactiektraining en Training Ground: het zelf samenstellen van trainingen en spelers monitoren.
Al met al een zeer leerzame avond voor één ieder!