Kennismaking met voetbal voor de allerkleinsten bij DEO

Kan jou zoon/dochter niet wachten tot hij/zij 4 jaar is en op voetbal kan? Wij geven je op zaterdag 14 oktober bij DEO weer de mogelijkheid om jou kind (2-4 jaar) al een keertje kennis te laten maken met voetballen bij onze gezellige vereniging. Uiteraard mogen de ouders mee want je zal het vast een beetje spannend vinden. Wij maken er in ieder geval weer een voetbalfeestje van. Kom jij ook? Op zaterdag 14 oktober van 10:00 tot 11:00 uur onder leiding van trainster Rianne Fleissner met assistenten Jorien Oldenboom en Bert Neerlaar.
Inschrijven voor dit project kan rechtstreeks via Sjors Sportief en Creatief Berkelland of de Berkelland actief pagina hieronder. Geven jullie het ook andere vrienden / bekenden door?

Tot ziens op sportpark Dijkhoek op zaterdag 14 oktober!