Kantinebeheer DEO zoekt vrijwilligers

Aankomend seizoen staan er gelukkig weer veel thuiswedstrijden en trainingen bij DEO op het programma! Een gezellige drukte dus bij onze vereniging na de vervelende coronaperiode de afgelopen anderhalf jaar.

Veel bezoek betekent ook vraag naar koffie, drank, snoep, snacks etc. Gelukkig staat er een vaste harde kern vrijwilligers achter de bar en hebben ze wekelijks hulp van enkele ouders die op toerbeurt per team meehelpen.
Echter zij kunnen het niet alleen!!
Laat uw kind en de club niet in de steek en kom helpen op zaterdag en/of zondag in de ochtend van 08:00-12:00 uur of van 12:00-17:00 uur in de middag of op een doordeweekse trainingsavond ! Uiteraard is in overleg ook veel mogelijk.
Het betreft puur de bardienst, dus het schenken van koffie, verkopen van drankjes en diverse keukenwerkzaamheden.
En met de gebruiksvriendelijke kassaterminal achter de bar staat het gemak voor de vrijwilliger voorop!

Meld je aan door een mail te sturen naar Aline Pot via secretaris@vvdeo.nl  of bel 06-28559926.

Alvast bedankt!!

Scheidsrechters gezocht

Tevens zijn we nog hard op zoek naar scheidsrechters.
Lijkt je dit zelf leuk of weet je iemand die dit zou willen, of iemand die dit in het verleden ook al gedaan heeft, laat het ons weten.
Een cursus is ook altijd mogelijk.
Mail voor vragen of meer info naar sabine.nieuwenhuis@vvdeo.nl

Clubscheidsrechters worden bij DEO 1x per jaar bedankt middels een kleine attentie

Ga naar de bovenkant