Kaderavond jeugdafdeling DEO

Hallo leiders en trainers,
Het seizoen zit er op, de jeugdkampen waren weer een succes en de laatste toernooien en teamuitjes zijn ook (bijna allemaal) op. Met andere woorden het wordt tijd voor de zomerstop. Mede dankzij jullie  zijn we er weer in geslaagd om onze jeugd een geslaagd voetbalseizoen aan te bieden. Het seizoen willen we, zoals gebruikelijk, afsluiten met een kaderavond op dinsdag 04-07-2023 om 20.00.Programma Kaderavond ·                    terugblik seizoen 2022 – 2023 ·                    vooruitblik seizoen 2023- 2024 ·                    in- en aanvulling kader, commissies en besturen ·                    teamindeling seizoen 2023-2024We zijn dus nog steeds op zoek om enkele functies in te vullen, graag willen we jullie vragen ons ook volgend seizoen te ondersteunen. We kunnen voor iedereen een passende functie afstemmen, alle hulp is welkom!!  Mochten hier nog vragen over zijn of andere vragen dan horen we dat  graag.  Groeten namens jeugdbestuur vv DEO