20 april 2022

Jubileumcommissie DEO draait warm voor grandioos jubileumjaar

Op 1 augustus 1947 werd v.v. DEO opgericht. Dat wordt het hele seizoen 2022-2023 gevierd met verschillende festiviteiten door het jaar heen.

Speciaal voor het jubileumjaar is een aparte commissie in het leven geroepen. In deze commissie zitten Laura Krabben, Marinde van Zwieten, Marty Nijland, Tim Runneboom, Remco Goossens, Sybe Siderius en Peter Kelder.

Zij hebben het initiatief genomen om een aantal festiviteiten op te zetten.

Nog niet het hele programma is klaar, maar de volgende 2 data kunnen vast in de agenda worden genoteerd.

Vrijdag 16 december: Snerttraining XL voor de senioren

Weekend 6/7 mei 2023: jubileumweekend met diverse festiviteiten!

Verder wordt er gewerkt aan unieke merchandising en worden er nog meer festiviteiten gepland gedurende het jaar, maar daarover later meer, ook over de invulling van de snerttraining XL en het jubileumweekend!

Naar startpagina