JO19 oefent tegen SC Veluwezoom van Jhonny van Beukering

Afgelopen zaterdagmiddag stond de zon goed aan de hemel. Om 13:30 uur trapte DEO 019 af voor de eerste (oefen)wedstrijd van het seizoen. De selectie van Marcel Platje had 4 trainingen achter de rug en ontving een jeugdteam van SC Veluwezoom, getraind door oud-profvoetballer Jhonny van Beukering op het sportpark. De wedstrijd werd geleid door een foutloze fluitende scheidsrechter uit ‘s-Heerenberg.
Ondanks de vakantieperiode en het mooie weer waren er al veel toeschouwers na deze eerste wedstrijd gekomen.
De wedstrijd werd door Marcel Platje gebruikt om 2 speelwijzes te testen. Beide ploegen hadden enigszins problemen met het droge gras, waardoor het heel traag spelen was.
De uitslag na 90 minuten 0-4.
Platje: “We hebben in de 1e helft redelijk partij kunnen bieden en waren zelf wat slordig in de laatste fase voor de goal. In de 2e helft speelde Veluwezoom controlerend de wedstrijd uit. Ik heb veel goede dingen gezien waarmee wij verder kunnen.”