10 april 2024

JO19 derby vol strijd en passie eindigt in gelijkspel

Afgelopen dinsdagavond stond de derby tussen DEO JO19 en UNO ’21 JO19 op het programma. Zoals wel vaker in een echte derby was goed voetbal ver te zoeken maar dit werd gecompenseerd met veel strijd en passie. DEO had het meeste bal bezit toch was het UNO’21 dat na 10 minuten uit een counter knap raak schoot. DEO bleef de hele wedstrijd wel de bovenliggende partij met veelvuldig balbezit maar kon niet echt doordrukken tot in de 16. Toch kwam de gelijkmaker vlak voor tijd, zoals de ploeg van Godfried Roode wel vaker dit seizoen heeft gedaan in de slotminuten. Door dit gelijkspel blijft DEO ongeslagen en doet het nog volop mee om de bovenste plekken!
Doelpunt UNO’21: Joost Berkemeijer, doelpunt DEO: Luke Horst
(foto’s Jaime Lebbink)