26 januari 2023

Jeugd traint weer volop bij Waltakke en op het veld

Als onderdeel van het winterprogramma trainen alle jeugdteams van DEO in de maanden januari en februari een paar keer doordeweeks in De Waltakke bij Lochem. Hier kunnen partijtjes tegen elkaar gespeeld worden op een fraai indoor voetbalveld in een omgebouwde koeienstal.
Afgelopen donderdag waren de jongens en meiden van JO9-1 en JO9-2 aan de beurt.

Buitentrainingen

Naast de indoor trainingen bij de Waltakke wordt er ook weer lekker buiten getraind op sportpark Dijkhoek. Vanavond was het weer een drukke bedoeling op de verschillende velden bij DEO. Op de vroege donderdagavond trainden zojuist de teams van JO7 t/m JO13 onder de bezielende leiding van hun fanatieke trainers en assistenten. Helemaal klaar voor de wedstrijden van komend weekend!