28 februari 2024

Interactieve kaderavond geeft inspiratie voor de toekomst

Afgelopen dinsdagavond stond op sportpark Dijkhoek een kaderavond gepland. Deze avond was bedoeld voor jeugdtrainers en leiders om terug te blikken op het najaarsseizoen en vooruit te kijken naar de toekomst van het (jeugd)voetbal bij DEO.
Allereerst werden de nieuwe jeugdbestuursleden Julian klein Bleumink en Mitchel Zonneveld voorgesteld. Onder leiding van Sander Siebelink werden stellingen gedropt wat zorgde voor een zeer interactieve avond.
In groepjes konden trainers en leiders daarna van gedachten wisselen over diverse onderwerpen. Door de hoge betrokkenheid van één ieder zijn er genoeg punten waar de vereniging en het jeugdbestuur mee verder kan werken.
Ook werd de nieuwe kaderkleding uitgereikt. Hier later meer over.
Al met al een zeer leerzame, drukbezochte avond !