Heerlijke kennismakingstraining voor de allerkleinsten bij v.v. DEO

Een heerlijke, zonnige zaterdagochtend in oktober op sportpark Dijkhoek. De kennismakingstraining voor kinderen van 2-4 jaar was vanmorgen wederom een groot succes. Onder leiding van trainster Rianne met assistenten Jorien, Bert en twee jeugdleden van JO15 namen zo’n 25 kinderen deel aan de training. Onderverdeeld in meerdere groepjes legden de enthousiaste kids verschillende spelonderdelen af. Voor alle aanwezige ouders en familieleden was er ondertussen koffie met wat lekkers en voor de kinderen in de pauze ranja met een snoepje. Waar sommige kindjes eerst nog wat zenuwachtig waren, was de spanning er na afloop helemaal af! Als verrassing kwam DEO mascotte Dieko ook nog even meeballen.
Al met al zeer geslaagd en op naar de volgende kennismakingsedities in het voorjaar!
Iedereen bedankt voor de komst.