18 maart 2023

Groot enthousiasme onder de allerkleinsten tijdens kennismakingstraining

Wat was het een heerlijke voetbalochtend bij DEO! Onder leiding van trainster Rianne en met hulp van Sander en Bert als assistenten waren er veel 2-4 jarige kinderen aanwezig bij hun (eerste) kennismaking met voetbal. Met een kop koffie voor de aanwezige (groot)ouders en ranja en een koekje voor de kids in de pauze was dit echt een familieuitje voor het hele gezin. In drie groepjes legden de kids spelenderwijs een parcours af bestaande uit verschillende onderdelen, uiteraard allemaal met de bal. Vol enthousiasme werd er door alle aanwezigen aan meegedaan. Moe maar voldaan keerde iedereen huiswaarts.
Hartelijk dank voor de komst!
Op zaterdag 15 april is er wederom een zelfde soort training voor alle kids van 2-5 jaar.
Tot dan.