Groot enthousiasme onder de allerkleinsten bij DEO

Wat een enthousiasme vanochtend op sportpark Dijkhoek. Een mooie eerste kennismaking met voetbal voor de allerkleinsten van 2 tot 4 jaar. Eerst nog een beetje spannend maar al snel kwamen de kids helemaal los. Onder de bezielende leiding van trainster Rianne en met wat hulp van de ouders was het genieten met de bal en van een snoepje na afloop. Ondertussen vermaakte assistent trainer Bert de wat oudere minipups van 4-5 jaar op het veldje ernaast. Ook daar waren er weer enkelen nieuw die voor het eerst kennis maakte met voetbal. Dank voor de komst en hopelijk tot snel voor een herhaling van een geslaagde ochtend!
De eerstvolgende training voor de 2-4 jarigen is op 18-03-2023. De minipups van 4-5 jaar trainen iedere zaterdagochtend van 10:00 uur – 11:00 uur.