Gezellige inloop trainingsochtend voor de allerkleinsten

De inloopochtend voor jongens en meiden tussen de 2 en 4 jaar bij DEO zit er weer op. Dit keer zonder trainster Rianne maar met de fanatieke trainers Niels en Bert en hulp van drie oudere jeugdspelers. Het was weer één groot voetbalfeest op het trainingsveld van sportpark Dijkhoek. Langs het veld verzorgde Jorien de inwendige mens met koffie en ranja. Veel nieuwe kindergezichtjes werden verwelkomd en zij gingen de gevarieerde uitgezette oefeningetjes, soms samen met een ouder, één voor één in groepsverband af. Het snoepjesvoetbal en blikschieten blijven uiteraard leuke terugkomende onderdelen tijdens zo’n training. Als afsluiting twee leuke eindpartijtjes en de gezellige ochtend zat er alweer op!
De volgende inloopochtend voor kids tussen de 2 en 4 is op zaterdag 13 april a.s. Noteer deze vast in de agenda!
Iedereen bedankt voor de komst.