4 januari 2022

Filmpjes van DEO hoogtepunten ‘uit de oude doos’

๐“ค๐“ฒ๐“ฝ ๐“ญ๐“ฎ ๐“ธ๐“พ๐“ญ๐“ฎ ๐“ญ๐“ธ๐“ธ๐“ผ
Compilatie van DEO doelpunten uit het seizoen 2002/2003.
Oude video8 beelden van Collin Ernst van 20 jaar geleden, omgezet naar Youtube.
๐“ค๐“ฒ๐“ฝ ๐“ญ๐“ฎ ๐“ธ๐“พ๐“ญ๐“ฎ ๐“ญ๐“ธ๐“ธ๐“ผ
Kampioenswedstrijd EGVV 1 – DEO 1 op 12 april 2004. Nadat DEO het voorgaande seizoen onder trainer Jan Eshuis al nipt naast promotie had gegrepen (verdienstelijk 2e geworden), werd in seizoen 2003/2004 de doelstelling gehaald. Trainer Jan Eshuis had namelijk de lat iets hoger gelegd: kampioen worden! En zowaar: deze doelstelling werd met glans behaald. Dat gehele seizoen heeft DEO bovenaan gestaan. Voor het eerst sinds 1978 werd DEO weer kampioen.
๐“ค๐“ฒ๐“ฝ ๐“ญ๐“ฎ ๐“ธ๐“พ๐“ญ๐“ฎ ๐“ญ๐“ธ๐“ธ๐“ผ
De KNVB maakte in 2017 een mooi interview met onze oud voorzitter Koen Kornegoor over de kernwaarden en identiteit van v.v. DEO. Vijf jaar na dato herkennen wij ons nog steeds in de kernwaarden: “familiair”, “betrokken” en “gezellig”.
๐“ค๐“ฒ๐“ฝ ๐“ญ๐“ฎ ๐“ธ๐“พ๐“ญ๐“ฎ ๐“ญ๐“ธ๐“ธ๐“ผ
DEO playbackshow van 2010. Juryleden Jan Eelderink, Andre van Ooijen en Dominique Eghuizen kregen een groot aantal optredens te zien.
De miniplaybackshow en de senioren playbackshow werd opgenomen door Willie Elschot.
๐“ค๐“ฒ๐“ฝ ๐“ญ๐“ฎ ๐“ธ๐“พ๐“ญ๐“ฎ ๐“ญ๐“ธ๐“ธ๐“ผ
DEO playbackshow van 2013. Juryleden Hans Rog, Marijn de Zeeuw en Bert Ribbers kregen een groot aantal optredens te zien. De presentatie was in handen van Daan Boers en Martijn Rexwinkel. De miniplaybackshow en de senioren playbackshow werd opgenomen door Willie Elschot.