15 december 2023

Fietsschieten hoogtepunt tijdens snerttraining DEO jeugd

Een mooie traditie bij DEO, de snerttraining als laatste training voor de winterstop. Ruim 200 kinderen, ouders en vrijwilligers waren aanwezig voor de snerttraining voor de jeugd t/m JO12.
Mick Hermsen, de hoofdtrainer van DEO, opende met een kleine toespraak in de kantine het parcours zodat iedereen wist wat hij of zij moest doen. Met medewerking van de selectiespelers die zich hadden verdeeld over de 10 verschillende oefeningen was vooral het fietsschieten één van de hoogtepunten. Een selectiespeler fietste voor het doel langs en de jeugdleden mochten hem proberen te raken met de bal…Lachen gieren, brullen dus!
Het was best fris maar omdat iedereen zo fanatiek was, merkten de kinderen het niet eens. Na afloop ontvingen de deelnemers een lekker broodje knakworst met ranja en was er tussendoor voor de ouders heerlijke erwtensoep.

De jeugdactiviteiten commissie en uiteraard de vele vrijwilligers heel hartelijk dank voor weer een geslaagde editie van de snerttraining 2023.

(foto’s Jaime Lebbink)