Eindelijk weer een échte wedstrijd voetballen

HEEERLIJK die Regiocup!
Eindelijk weer échte wedstrijden spelen tegen jongens en meiden van nabije buurtverenigingen. Wat hebben we hier lang naar uitgekeken bij DEO! Zo speelden vanmorgen drie teams van DEO JO7 thuis op op het trainingsveld van sportpark Dijkhoek tegen de leeftijdsgenoten van sp. Neede. Op het begin best spannend maar al snel speelden ze met zeer veel plezier wat resulteerde in mooie sportieve potjes. Ondertussen waren ook alle andere velden volop bezet voor de oudere jeugd. Wat hebben we dit toch echt gemist!
Hopelijk mag er het volgende seizoen ook weer publiek langs het veld. Dat verlangen wij als vereniging maar zeker ook alle ouders allemaal.
Dank voor jullie begrip, medewerking en geduld de afgelopen maanden! Op naar de volgende wedstrijden…

Jarige minipup Bram trakteert

Als er iemand jarig is dan wordt dat uiteraard ook gevierd bij DEO. De jarige die trakteert dan wat lekkers! Bij de senioren en dames komt dat vaak neer op een kratje koud gerstennat maar bij de jeugd is het dan bijna altijd een lekkere snoeptraktatie.
Vandaag was Bram van de minipups jarig.
Na het luidkeels toezingen van de jarige deelde hij zijn traktatie uit aan zijn teamgenoten.
Bram van harte!